I Szachowe Rozgrywki o Puchar Dyrektora Przedszkola Nr 3

  • 2024-06-17

12.06.2024 odbyły się I Przedszkolne Rozgrywki Szachowe o Puchar Dyrektora Przedszkola nr 3 w Pińczowie. W tym miniturnieju wzięło udział 7 dzieci z najstarszych grup przedszkolnych, które rozwijały swoje uzdolnienia ucząc się tej królewskiej gry na zajęciach z pedagogiem specjalnym. W przygotowaniu rozgrywek – dostarczeniu kompletów szachów turniejowych i ich sędziowaniu pomógł licencjonowany sędzia szachowy p. Jarosław Żwirko.

I miejsce i Puchar Dyrektora Przedszkola otrzymał Leon Spaczyński z grupy Biedronki

II miejsce – Michał Czyż z grupy Biedronki

5 równoległych III miejsc otrzymali:

Bartosz Dziubiński      grupa Biedronki

Maciej Bielecki           grupa   Pszczółki

Antoni Dynia              grupa   Pszczółki

Szymon Nowak          grupa   Pszczółki

Sara Piasecka             grupa   Pszczółki

Dzieci otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy, egzemplarz miesięcznika Panorama Szachowa i słodki poczęstunek. Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dyrektor Przedszkola nr 3 p. Marzena Słupik, pedagog specjalny p. Urszula Wodolska dziękują sędziemu szachowemu p. Jarosławowi Żwirko za przeprowadzenie turnieju i zaangażowanie w rozwój talentów dzieci.  

Skip to content