Radosny Dzień Dziecka w naszym Przedszkolu

  • 2024-05-28

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Jest taki dzień w roku, kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka – dzień, który uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, dmuchany zamek, kolorowe balony, pokaz szkolenia psa policyjnego , spotkanie ze strażakami ,upominki, pyszny poczęstunek, i wiele innych niespodzianek.

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.

Kochane Przedszkolaki!

W tym radosnym dniu życzymy Wam wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu i samych radosnych chwil. Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy , magiczny – niech będzie Dniem Dziecka . Bawcie się i odkrywajcie świat .


Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii poszczególnych grup

Skip to content