Świętujemy Dzień Kobiet – grupa ,,Biedronki”

  • 2024-03-08

Dzisiaj Święto Kobiet
Śpieszą wszyscy chłopcy
Złożyć wszystkim paniom
Moc życzeń gorących.
Bo gdy Święto Kobiet
Co raz w roku bywa,
Każda Pani uśmiechnięta
I bardzo szczęśliwa.
Dzisiaj Święto Kobiet
Tak się dzień zaczyna
Że każda pani i dziewczynka
kwiatek w ręku trzyma !

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,zarówno te duże, jak i te małe. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

W tym szczególnym dniu chłopcy złożyli życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia,
kwiaty i promienny uśmiech…

Skip to content