Walentynki – dzień miłości i przyjaźni -Grupa ,,Biedronki”

  • 2024-02-09

Walentynki! Ach, Walentynki!

Nie trzeba tego zbyt serio brać,

Ale fajnie jest w upominku

Serduszko dostać albo dać!

Walentynki czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. 

Wyjątkowość dnia podkreśliły stroje przedszkolaków, wszystkie dzieci ubrały się na czerwono, a przez cały dzień trwały zabawy z serduszkowymi motywami oraz rozmowy na temat miłości i przyjaźni. Przedszkolaki wykonały w tym dniu laurki by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Święto miłości to okazja, by porozmawiać o uczuciach, emocjach, o tym jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Zdecydowanie był to dzień pełen radosnych zabaw i miłych gestów.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii

Skip to content