Bal Karnawałowy

  • 2024-02-02

W karnawale, w karnawale

Dookoła wielkie bale,

Gdy orkiestra pięknie gra,

Dobry humor każdy ma!

W karnawale, w karnawale

Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce

Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.  Nie zabrakło oczywiście czasu na poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci z wszystkich grup przedszkolnych i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Obszerniejsze relacje zdjęciowe w zakładkach poszczególnych grup.

Skip to content