Zajęcia otwarte dla Babci i Dziadka w grupie ,,Biedronki”

  • 2024-01-23

Babciu i Dziadku, na pewno to wiecie
Kochamy Was najbardziej na świecie.
Z Wami nie jest straszny świat
Żyjcie w zdrowiu nam sto lat!

Dziś obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka, to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełny radosnych uśmiechów i wzruszeń . W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały dla nich swoje ulubione zabawy, recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków laurki.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

W ramach realizacji projektu „Piękna Nasza Polska Cała” w naszym przedszkolu zorganizowana została akcja charytatywna „Herbatka dla Seniora. Na dziadków czekała więc jeszcze jedna niespodzianka – ,,Herbatka dla Babci i Dziadka na długie zimowe wieczory z wnukami”.

Nie mogło zabraknąć również pamiątkowych zdjęć.

Dziękujemy za cudownie spędzony czas

Skip to content