Uroczystość ,,Przedświąteczne spotkanie z Choinką”

  • 2023-12-19

Choinko, choinko, świąteczną masz minkę!

Łańcuszek wpleciony w zieloną czuprynkę!

Stanęłaś w pokoju na złotym dywanie

i cień twój iglasty zatańczył na ścianie.

Usiądę przy tobie! I podam ci rękę.

To nic, że masz trochę kłującą sukienkę!

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, pełne uśmiechu i radości chwile spędzone w gronie najbliższych. 

Chcąc wprowadzić naszych przedszkolaków w świąteczny klimat w naszej grupie odbyło
się spotkanie z Rodzicami przy choince. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały się do uroczystości. Ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię Śnieżynek, które po zabawnych perypetiach i z pomocą Mikołaja oraz dzieci zdobyły upragnioną choinkę. Inscenizacja bożonarodzeniowa wzbogacona  była kolędami i pastorałkami, w których śpiew włączyli się także rodzice.
Następnie w rodzinnej atmosferze przy akompaniamencie kolęd rodzice wraz ze swoimi pociechami zasiedli do wspólnego stołu. Wokół panował radosny nastrój spowodowany zbliżającymi się świętami i obecności bliskich osób. To miłe spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Bardzo dziękujemy Rodzicom przybyłym na spotkani

Skip to content