Odwiedził nas Mikołaj

  • 2023-12-01

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały Mikołaja, zadając ciągle te same pytania: Czy dzisiaj przyjdzie św. Mikołaj? o której będzie Mikołaj? Kiedy pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt jego obecnością. Podczas spotkania Mikołaj pytał dzieci: czy były grzeczne, czy słuchają swoich pań, czy zjadają wszystkie posiłki? itp. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci prezentami, ponieważ wszyscy deklarowali, że byli grzeczni Odbierając prezenty przedszkolaki mogły usiąść na kolanach św. Mikołaja, przytulić się do niego i „pociągnąć” za śnieżnobiałą brodę. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia.

Skip to content