III Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka

  • 2023-10-05

05.10.2023 w Szkole Podstawowej nr 1w Pińczowie odbyła się III Świętokrzyska Olimpiada Przedszkolaka

Jest to święto wszystkich aktywnych sportowo dzieci które stawiają pierwsze kroki w szeroko pojętym sporcie. Cała impreza miała na celu promocję zdrowych nawyków, sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci. Rozgrywki zostały przeprowadzone z poszanowaniem zasad fair play oraz uczciwej rywalizacji. Nasze przedszkolaki z grupy ,,Biedronki” oraz ,,Pszczółki” dały z siebie 100 procent , sprawnie wykonywały zadania, ponieważ miały wspaniały doping kolegów z grup. Zabawa była super bo tak właśnie potraktowaliśmy tą olimpiadę jako świetną zabawę i nowe doświadczenie. Na zakończenie Pan Burmistrz wręczył małym sportowcom medale oraz dyplom udziału w olimpiadzie.

Skip to content