Dzień Przedszkolaka

  • 2023-09-20

Wszyscy swoje święto mają,

Tańczą skaczą i śpiewają,

Przedszkolaki przykład dają,

I też swoje święto mają.

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj

to święto Ani Basi i Krzysia

W dzień przedszkolaka każdy to wie,

bawi się z nami kto tylko chce.

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, a także ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzieci miło spędziły dzień, biorąc udział w ciekawych zajęciach i zabawach. Były zabawy z chustą animacyjną, magicznym dywanem, zabawy z balonami, puszczanie baniek mydlanych, zabawy sensoryczne, prace plastyczne oraz tańce do znanych przebojów dziecięcych.

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii

Skip to content