Bal Karnawałowy

  • 2023-01-20

Jak co roku w karnawale,

dziś w przedszkolu wielki bal.

Z półek patrzą na nas lale.

Ile tu wiruje par!

I już cała sala tańczy,

nawet ściany nie chcą stać.

Ale nikt ich nie podpiera,

bo karnawał przecież trwa.

Karnawał to czas zabaw i balów.

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – tak wyglądał bal karnawałowy w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.

W przerwie balu dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

Tego dnia wszystkie buzie w przedszkolu były radosne i uśmiechnięte. Dzieci poprzez zabawę rozwijały umiejętności współżycia i współdziałania w grupie, rozwijały śmiałość w kontaktach z rówieśnikami, umocniły wiarę we własne możliwości, wzmacniały poczucia własnej wartości.

Skip to content