• 2022-11-25

Światowy Dzień Pluszowego Misia jest świętem na cześć jednej z najpopularniejszych zabawek na świecie, uwielbianego przez dzieci na całym świecie Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.