Dzień Pluszowego Misia

  • 2022-11-25

W tym dniu każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ,,milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, ilustracje, poznały imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach, brały udział w różnych zabawach ruchowych, kosztowały miodek, wykonały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Skip to content