Walentynki w Krasnoludkach

  • 2022-02-19

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.

Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.

Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.

A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

14 lutego 2022 roku był dla czterolatków z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Przedszkolaki wzięły udział w rozmowach poświęconym walentynkowym zwyczajom , poznały historię tego święta i tradycję jego obchodzenia a także postać Świętego Walentego, wypowiadały się na temat przyjaźni. Następnie dzieci wyklejały czerwone serduszko, kolorowały  obrazki z motywem serca.

Nie zabrakło również wspólnych tańców przy dźwiękach najpiękniejszych miłosnych piosenek.

Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało od pań walentynkę: motylka z pysznym lizakiem. Walentynki w grupie Krasnoludków z pewnością można zaliczyć do udanych.

Skip to content