Bal karnawałowy

  • 2022-02-13

            W dniu 8.02.2022r. w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy  – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.

            Po śniadaniu dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Wśród dziewczynek dominowały księżniczki, delikatny motylek, kotek … a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, rycerze…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

 Podczas odpoczynku na dzieci czekał pyszny poczęstunki.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Skip to content