Międzynarodowy Dzień Dziewczynek w grupie ,,Biedronek”- 2021 r.

  • 2022-02-09

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek to święto ustanowione  w 2011 roku przez Zgromadzenie Narodowe ONZ i obchodzone jest rokrocznie 11 października. Celem jest przybliżenie społeczeństwu szczególnych wyzwań, przed jakimi stoją dziewczęta na całym świecie. W tym dniu na nasze wyjątkowe dziewczynki w każdej grupie czekało moc atrakcji

Chłopcy wręczyli naszym małym damom upominki i zaśpiewali gromkie sto lat. Były tańce, zabawa i wszystkim towarzyszył wspaniały humor. Każda dziewczynka otrzymała tytuł super dziewczyny oraz pamiątkowy medal.

Na buziach dziewczynek cały dzień królował uśmiech, a chłopcy dołożyli wszelkich starań, aby czuły się one w tym dniu wyjątkowe, jak prawdziwe księżniczki. Cały dzień obfitował w radość, śmiech i zabawę…

Skip to content