Dzień Chłopaka- ,,Biedronki” 2021

  • 2022-02-09

30-go września zgodnie z kalendarzem i utartą tradycją obchodziliśmy w naszej grupie święto chłopców, małych przedszkolaków…

,,Kochani z okazji Dnia Chłopaka życzymy Wam wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości ! Świetnej zabawy i mnóstwo słodyczy…Tego Wam dzisiaj każda dziewczynka i pani życzy”…

W tym dniu w naszej grupie dziewczynki wręczały chłopcom upominki- własnoręcznie wykonane krawaty, oraz złożyły swoim kolegom życzenia . Ponadto każdy chłopiec z naszej grupy zdobył tytuł ,,Super chłopaka” i otrzymał pamiątkowy dyplom…Chłopcy obiecali koleżankom, że będą o nich pamiętać w dniu ich święta…  Nie zabrakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci… Podziękowania kieruję  do niezawodnych  rodziców za słodkości dla ,,Biedronek”…

Skip to content