„Mój kosmos”

• 2022-02-07

W dniu 8 09 2021r. dzieci z naszej grupy uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium „Mój kosmos” . Dzięki pokazom, dzieci dowiedziały się i zobaczyły jak powstaje wszechświat, galaktyki, Układ Słoneczny. Pokaz odbył się w specjalnej kopule w kształcie kuli, które dawała wrażenie przestrzeni kosmicznej. Dzieci odbyły podróż przez Układ Słoneczny, przechadzały się po Marsie, lądowały na Księżycu. W jednej chwili przedszkolaki przeniosły się w  zagadkowy świat  kosmosu. Na zakończenie dzieci mogły obejrzeć animację o życiu dinozaurów. Pokaz w planetarium dostarczył dzieciom niezapomnianych kosmicznych wrażeń i przeżyć.

Na koniec naszej przygody każdy przedszkolak mógł poczuć się jak kosmonauta, co widać na zdjęciach….