Dzień Pluszowego Misia.

  • 2022-02-07

W dniu 25.11 przedszkolaki z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże a wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, bawiły się m. in. przy piosenkach: „Pluszowy Miś”, „Ja jestem niedźwiadek”, „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, degustowały miód oraz misiowe żelki i  wykonywały prace plastyczne.” Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.

Skip to content