Spotkanie z Mikołajem

  • 2022-01-18

Na ten dzień maluszki długo czekały. W tym dniu od rana można było wyczuć nastrój wyczekiwania na tajemniczego gościa….. Tym gościem był święty Mikołaj. Ale za nim naszym milusińskim ukazał się św. Mikołaj obejrzeli oni przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów teatru, którzy wcielili się w postacie Mikołaja i wrózki .  Bajkowe postacie przypomniały dzieciom niektóre zwyczaje związane ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Dzieci z wypiekami na twarzy obejrzały przedstawienie, ale ciągle dało się wyczuć nastrój wyczekiwania i zniecierpliwienia wśród przedszkolaków. …….. I po chwili ukazał się oczom dzieci długo wyczekiwany gość. Mikołaj opowiedział dzieciom skąd przybył a następnie obdarował każdego przedszkolaka upominkiem. Przedszkolaki z ciekawością zaglądały do paczek. Było dużo radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Skip to content