Wycieczka Słoneczek ☀️, Krasnoludków 🧙♂️ i Biedronek 🐞 do Zoo „Leśne Zacisze” 🦁🌿
Dzieci z grup Słoneczek ☀️, Krasnoludków 🧙♂️ i Biedronek 🐞 wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Zoo „Leśne Zacisze” 🦓🐒
Już od samego rana wszystkim towarzyszyły radość 😊 i ogromne podekscytowanie 🤩
Podczas spaceru po zoo dzieci z zaciekawieniem obserwowały różnorodne zwierzęta 🦁🐐🦜, poznawały ich zwyczaje oraz słuchały ciekawostek o ich życiu 🌍
Wycieczka była nie tylko wspaniałą zabawą 🎉, ale także cenną lekcją przyrody 🌿📚. Przedszkolaki wróciły pełne niezapomnianych wrażeń, uśmiechów 😊 i pięknych wspomnień
Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.




